برای نصب نرم افزار دی‌ان‌ان این بسته را دانلود نمایید.
دانلود09.00.02 دانلود 08.00.04 آموزش نصب دی‌ان‌ان
می‌خواهید متفاوت باشید، محصول با کیفیت بخرید.
دموی تِم دموی ماژول

درباره ما

آشنایی با مرتضی کرمانی

از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود روی پلت‌فرم دی‌ان‌ان را شروع کرد و یک سال بعد اولین بسته زبان فارسی را در سایت رسمی دی‌ان‌ان منتشر کرد. او در سال ۱۳۸۵ وب‌سایت فارسی این نرم‌افزار را به همراه همکارانش در ایران راه اندازی نمود. مرتضی با کشف و گزارش مشکل امنیتی موجود در نرم‌افزار مورد تمجید صاحب امتیاز این نرم افزار قرار گرفت.

او با راه اندازی سایت مارکیت ماژولز در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود در عرصه بین‌الملل را شروع نمود و در سال های بعد با راه اندازی سایت های مشابه (دریم اسلایدر و گذرا) کار خود را توسعه داد. دریم‌اسلایدر یکی از بهترین افزونه‌های تولیدی او بوده که در یک بازه زمانی عنوان پرفروش‌ترین افزونه در دنیای دی‌ان‌ان را کسب کرد.

مرتضی متخصص حرفه‌ای مایکروسافت است و از جمله گواهینامه های ایشان می‌توان به مدرک رسمی MCTS و MCPD مایکروسافت، گواهینامه دوره حرفه ای برنامه نویسی مجتمع فنی تهران و چندین گواهینامه دیگر در زمینه های مرتبط اشاره نمود.

آقای کرمانی با طراحی سایت دریم اسلایدر موفق به دریافت عنوان بهترین سایت دی‌ان‌ان برای ماه ژوئیه 2011 شد و دو سال بعد با طراحی سایت صندوق توسعه ملی تندیس برترین سایت پنجمین جشنواره وب ایران در گروه سازمان‌های دولتی را کسب نمود. او با طراحی وب‌سایت شهرداری منطقه 1 تهران برای دومین بار موفق به دریافت تندیس برترین سایت هشتمین جشنواره وب ایران در گروه سازمان‌های دولتی را کسب نمود.

ایشان مدیرعامل شرکت داده آسان ایرانیان و مالک وب سایت دی‌ان‌ان فارسی بوده و آخرین ویرایش فارسی این نرم افزار را در این سایت منتشر می کند.

مهارت‌ها

تسلط بر نرم‌افزار دی‌ان‌ان

90%

تولید افزونه‌های سفارشی

80%

بانک عظیم افزونه

87%

راهکارهای مبتنی بر دی‌ان‌ان

82%

طراحی سایت واکنش‌گرا

90%

طراحی گرافیک

95%
جشنواره وب ایران

دریافت تندیس برترین سایت پنجمین و هشتمین جشنواره وب ایران در سال‌های 1391 و 1394

با طراحی وب سایت صندوق توسعه ملی جمهوری اسلامی ایران و وب سایت شهرداری منطقه 1 تهران

 
 • دریافت تندیس برترین سایت هشتمین جشنواره وب ایران

  ارائه طرحی زیبا، منحصربه‌فرد و به‌روز برای وب سایت شهرداری منطقه 1 تهران موجب شد تا دی‌ان‌ان فارسی برای دومین بار موفق به کسب عنوان بهترین وب سایت در گروه سازمان‌های دولتی در هشتمین جشنواره وب ایران گردید.
 • راه‌اندازی رسمی وب سایت دی‌ان‌ان فارسی

  اگرچه وب‌سایت دی‌ان‌ان فارسی در تاریخ ۲۵ تیر سال ۱۳۹۲ با هدف ارائه ویرایش فارسی نرم‌افزار محبوب دی‌ان‌ان راه اندازی شد اما به مدت یک سال در حد یک صفحه باقی مانده بود. نهایتا وب سایت رسمی دی‌ان‌ان فارسی در تاریخ اول مهر ۱۳۹۳ به منظور ارائه خدمات گسترده تر و برپایی جامعه دی‌ان‌ان با بهره‌گیری از نسخه تجاری نرم‌افزار دی‌ان‌ان (Evoq Engage) راه اندازی گردید.
 • برترین ساب پرتال در بخش طراحی شهرداری تهران

  طراحی اولین پوسته واکنش‌گرا در مجموعه سایت‌های شهرداری تهران و ارائه یک طرح گرافیکی چشمگیر (توسط همکار گرامی آقای بهزاد موذن) موجب کسب عنوان برترین ساب پرتال در بخش طراحی در جشنواره ساب پرتال‌های شهرداری تهران برای دو سال متوالی در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲.
 • انتشار اولین نسخه فارسی

  دی‌ان‌ان فارسی با ابداع روش های نوین و انحصاری اولین ویرایش فارسی نرم‌افزار دی‌ان‌ان خود را که نسخه ۰۷.۰۱.۰۰ بود منتشر نمود. به محض انتشار این ویرایش، اکثر فعالین جامعه دی‌ان‌ان آن را به عنوان مطئمن‌ترین و بهترین ویرایش فارسی این نرم‌افزار برای زبان فارسی استفاده و توصیه نمودند. از جمله نوآوری‌های به کار گرفته شده این ویرایش افزودن کلاس rtl به تگ body صفحه در مجموعه زبان‌های راست به چپ دنیا بوده که امکان داشتن هر دو حالت راست به چپ و چپ به راست با تغییر زبان را فراهم می‌آورد.
 • دریافت تندیس برترین سایت پنجمین جشنواره وب ایران

  راه‌اندازی وب سایت صندوق توسعه ملی جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از آخرین فن‌آوری روز و سنت شکنی در طراحی، موجب برگزیده شدن این سایت به عنوان بهترین سایت در گروه سازمان‌های دولتی در جشنواره وب ایران (سال ۱۳۹۱) گردید. وب سایت صندوق توسعه ملی تنها سایت مبتنی بر نرم‌افزار دی‌ان‌ان است که مفتخر به کسب جایگاه اول در جشنواره وب ایران تا این لحظه شده است.
 • کسب عنوان پرفروش ترین ماژول دی‌ان‌ان

  دو سال پس از تولید مارکیت اسلایدشو (اولین اسلایدر جاوااسکریپتی دی‌ان‌ان) و کسب تجربه از این محصول و همچنین آگاهی از نیاز دقیق مشتریان، اقدام به تولید ماژول دریم‌اسلایدر نمودیم. این ماژول که تولید آن بیش از یک سال زمان برد چنان محبوبیتی نزد جامعه جهانی دی‌ان‌ان کسب کرد که برای مدت یک هفته عنوان پرفروش‌ترین ماژول دی‌ان‌ان را در فروشگاه رسمی این شرکت کسب نمود.
 • دریافت عنوان بهترین سایت دی‌ان‌ان در ماه ��وئیه

  شرکت دی‌ان‌ان از دیرباز مسابقه‌‌ای با عنوان انتخاب برترین سایت ماه راه‌اندازی نموده بود. وب سایت دریم‌اسلایدر که از ��یفیت بالایی برخوردار بود در این مسابقه شرکت داده شد و در کنار یک سایت دیگر عنوان بهترین سایت ماه ژوئیه سال ۲۰۱۱ آمریکا را کسب نمود.
 • ورود به بازار جهانی

  در سال ۱۳۸۷ درحالیکه افزونه‌های دی‌ان‌ان بسیار اندک بودند، زمان مناسبی برای تولید افزونه جدید و عرضه جهانی آن‌ها بود. شروع این فرآیند برای ما با راه‌اندازی وب سایت MarkitModules بود و سپس سایت‌های dnnUI, Dream Slider و Gozara بود. از آغاز فعالیت جهانی تا هم اکنون بیش از ۳۰ افزونه برای دی‌ان‌ان تحت برندهای موصوف تولید شده‌اند.
 • کشف مشکل امنیتی در نرم‌افزار دی‌ان‌ان

  شناسایی و گزارش یک مشکل امنیتی بحرانی در بخش مدیریت فایل‌های دی‌ان‌ان ضمن تقدیر صاحب امتیاز این نرم‌افزار از مرتضی و درج نام ایشان در کتاب دات‌نت‌نیوک حرفه‌ای، باعث برطرف کردن مشکل در نسخه‌های بعدی شد.
 • راه اندازه مرجع فارسی دی‌ان‌ان (ایران دی‌ان‌ان)

  فقدان یک وب سایت جامع دی‌ان‌ان به زبان فارسی مرتضی کرمانی را بر آن داشت تا پیشنهاد راه اندازی چنین سایتی را به همکارانش بدهد. این پیشنهاد توسط همکاران مرتضی (آقایان امیر ایرانپرست و پویا پلاشانی) پذیرفته شد و نتیجه کار راه اندازی اولین وب سایت مرجع دی‌ان‌ان فارسی در ایران گردید.
 • انتشار اولین بسته زبان فارسی

  علیرغم استفاده تجاری تعداد محدودی از شرکت‌های ایرانی از نرم‌افزار دی‌ان‌ان (دات‌نت‌نیوک) در سال‌های اولیه پیدایش این نرم‌افزار، هیچ نسخه رایگان و قابل دانلودی از زبان فارسی در سطح اینترنت موجود نبود. مرتضی کرمانی با صرف زمانی حدود یک سال برای ترجمه این نرم‌افزار به زبان فارسی، اولین بسته زبان فارسی را برای دریافت عموم در وب سایت رسمی این شرکت منتشر نمود.