برای نصب نرم افزار دی‌ان‌ان این بسته را دانلود نمایید.
دانلود دی‌ان‌ان آموزش نصب دی‌ان‌ان
می‌خواهید متفاوت باشید، محصول با کیفیت بخرید.
دموی تِم
Entrümpelungsfirma

ارتقای دی ان ان

خدمات ارتقای دی‌ان‌ان

هر نسخه جدیدی از دی‌ان‌ان بزرگتر و بهتر از نسخه قبلی آن است. خدمات ارتقای دی‌ان‌ان ما به شما کمک می‌کند که از قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید دی‌ان‌ان بهره‌مند شوید.

ما به ضرب المثل "سری که درد نمی‌کند دستمال نمی‌بندن" اعتقاد داریم، اما همواره توصیه می‌کنیم حداقل هر 12 تا 18 ماه یکبار دی‌ان‌ان خود را ارتقا دهید. انجام این کار به شما اطمینان می‌دهد که از مزایای فراوان پشت صحنه نرم‌افزار بهره‌مند شوید.

پیشخوان

چرا ارتقا؟

4 دلیل اصلی برای در نظر گرفتن عملیات ارتقای دی‌ان‌ان وجود دارد:

  • برای استفاده از قابلیت‌های جدید
  • برای به‌روز نگه داشتن بستر دی‌ان‌ان و توانایی پذیریش جدیدترین ماژول‌های تولید شده توسط شرکت‌های ثالث
  • برای رفع مشکلات فنی گزارش‌شده
  • برای محافظت سایت در برابر مشکلات امنیتی

فرآیند ارتقا:

فرآیند ارتقای دی‌ان‌ان ما متفاوت از بسیاری از شرکت‌های دیگر از جمله ارائه‌دهندگان خدمات هاست می‌باشد. برای ما هر ارتقاء سایت یک پروژه خاص است و ما صرفا ارتقاء نمی‌دهیم و ادامه کار را فراموش کنیم. همواره قبل از شروع ارتقاء یک نسخه پشتیبان از سایت تهیه می‌کنیم تا در صورت ناموفق بودن عملیات امکان بازیابی سایت وجود داشته باشد. بعد از ارتقاء موفقیت آمیز دی‌ان‌ان، عملکرد سایت را به طور کامل بررسی می‌کنیم تا هیچگونه اشکال پنهانی که ممکن باشد چند روز بعد نمایان شودو رفع آن غیر ممکن باشد وجود نداشته باشد. بنابراین وقتی ارتقاء سایت را با موفقیت انجام می‌دهیم، شما می‌توانید مطمئن باشید که عملیات به معنای واقعی با موفقیت انجام شده است.

چک لیست ما بعد از ارتقاء سایت به شرح زیر می‌باشد:

  • بررسی ورود به سایت اعضا
  • بررسی عملکرد مدیر و میزبان
  • بررسی پیکربندی سرعت عملکرد سایت
  • بررسی تمام ماژول‌ها
  • بررسی پیام‌های ذخیره شده در صفحه نمایشگر رویدادها برای اطمینان از عدم وجود خطاهای تکرار شونده مربوط به عملیات ارتقا

ما با استفاده از این فرآیند مطمئن می‌شویم که سایت شما امن، پایدار و آماده برای استفاده در آینده است.

سرویس ارتقاء بازبینی (مثال: از 7.4.0 به 7.4.2)

از منظر پیچیدگی و ریسک‌پذیری، ارتقاء نسخه بازبینی دارای کمترین ریسک می‌باشد. در بیشتر موارد نسخه‌های بازبینی برای پایدارسازی یا ایمن‌سازی نسخه‌های اصلی یا جزئی دی‌ان‌ان طراحی شده‌اند. به طور معمول این ارتقا بدون مشکل انجام می‌شود و به ندرت بر روی ماژول‌های ثالث یا پیکربندی‌های دیگر تأثیر می‌گذارد.

با توجه به اینکه هیچ‌گونه تغییر در محیط میزبان و یا تغییر سیستماتیک در این نسخه رخ نمی‌دهد، انجام این ارتقاء ساده است. ما می‌توانیم این ارتقاء را برای شما انجام دهیم که مطمئن شوید از جدیدترین، پایدارترین و امن‌ترین نسخه ممکن دی‌ان‌ان استفاده می‌کنید. حتی با وجود اینکه این ارتقاء کمترین ریسک را دارد، ما همچنان فرآیند با جزییات خود را دنبال می‌کنیم تا مطمئن شویم سایت پس از ارتقاء به درستی کار می‌کند. میانگین زمان لازم برای ارتقاء سایت بازبینی بسته به حجم و پیکربندی سایت بین 2 تا 4 ساعت زمان لازم دارد.

سرویس ارتقاء جزئی (مثال: از 7.2.0 به 7.4.0)

ریسک ارتقاء نسخه جزئی بیشتر از ارتقاء نسخه بازبینی است. اغلب اوقات این نسخه‌ها شامل امکانات و قابلیت‌های جدید بوده و گهگاهی باعث تغییر در بستر دی‌ان‌ان می‌شوند. بر همین اساس ممکن است این ارتقاء نیازمند تغییرات بیشتر در محیط میزبان شما باشد. ماژول‌های تولیدشده توسط شرکت‌های ثالث نیز ممکن است برای پشتیبانی از قابلیت‌ها جدید یا سازگاری با این نسخه نیازمند ارتقا باشند.

با توجه به ماهیت پیچیده‌تر این ارتقاء جزئی، ممیزی دقیق تمام ماژول‌های ثالث و شناسایی هرگونه افزونه نیازمند ارتقاء به عنوان بخشی از فرآیند ارتقاء دیده می‌شود. به طور معمول این فرآیند ارتقاء از دو بخش تحقیق و بررسی جهت حصول اطمینان از درست انجام شدن عملیات ارتقاء و بخش ارتقاء واقعی تشکیل شده است. میانگین زمان لازم برای ارتقاء سایت جزئی بسته به نسخه دی‌ان‌ان و ماژول‌های استفاده شده در آن 2 تا 10 ساعت زمان لازم دارد (خریداری و نصب نسخه جدید ماژول‌های تولیدشده توسط شرکت‌های ثالث ممکن است شامل هزینه اضافی گردد).

سرویس ارتقاء کلی (مثال: از 5.0.0 به 7.4.2)

سخت‌ترین نوع ارتقاء دی‌ان‌ان، ارتقاء کلی است. بر اساس تجربه کسب شده در طول سال‌های گذشته مشخص شده است معمولا تغییرات متعددی برای رسیدن به یک ارتقاء موفقیت‌آمیز در این نوع از ارتقاء لازم است. این تغییرات شامل ارتقاء محیط هاست، ارتقاء پوسته و ارتقاء ماژول می‌باشد. اگر به تغییرات موجود بین دی‌ان‌ان 5 و 7 نگاه کنیم، خواهیم دید که حدود 60 درصد از سایت‌هایی که ارتقاء پیدا کرده‌اند نیازمند اصلاح تِم برای عملکرد بهتر در داشته‌اند.

با توجه به ماهیت این نوع از ارتقاء‌ها، اغلب فرآیند انجام این کار پیچیده‌تر است. به منظور کاهش خطرات و هزینه‌ها، یک کپی از سایت کنونی گرفته شده و برای انجام عملیات ارتقاء در کامپیوتر لوکال بازنشانی خواهد شد. با انجام این کار می‌توان بخش‌های دارای مشکل را شناسایی و اقدام به ساخت یک طرح مناسب برای ارتقاء یکپارچه و بدون مشکل سایت نمود. فرآیند ارتقاء کلی بسته به نسخه دی‌ان‌ان و ماژول‌های استفاده شده در آن ممکن است بین 5 تا 15 ساعت زمان ببرد (خریداری و نصب نسخه جدید ماژول‌های تولیدشده توسط شرکت‌های ثالث ممکن است شامل هزینه اضافی گردد).

چطور اقدام کنم؟

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر برای ما ارسال کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.Entrümpelungsfirma