برای نصب نرم افزار دی‌ان‌ان این بسته را دانلود نمایید.
دانلود دی‌ان‌ان آموزش نصب دی‌ان‌ان
می‌خواهید متفاوت باشید، محصول با کیفیت بخرید.
دموی تِم
Entrümpelungsfirma

شبکه داخلی کارمندان

با بهره‌گیری از جامعه کارمندان آنلاین نیروی کار خود را متحد کنید و به بهره‌وری شتاب دهید.

هدایت یک کسب و کار مانند ماشین روغنکاری‌شده زمانی دشوار می‌شود که «قطعات» آن پراکنده باشند. چگونه می‌توانید همکاری بین کارمندان وقتی نیروی کار شما شامل تیم‌های پراکنده در سطح جهان، کارکنان در سفر و دورکار هستند را پرورش دهید؟

ایوک یک راهکار اینترانت کارمندان است که ایشان را به افراد و اطلاعات مورد نیازشان برای انجام کار متصل می‌کند، آنها را با استراتژی شرکت هماهنگ می‌کند و به ایجاد فرهنگی که استعدادهای درخشان را جذب و حفظ می‌کند کمک می‌کند. ایوک می‌تواند به کارکنان شما کمک کند که سازنده‌تر و تعاملی‌تر باشند، چه زیر یک سقف چه دور.

همکاری کارمندان

کارمندان را برای بهره‌وری بهتر، تعهد عمیق‌تر و همکاری تنگاتنگ‌تر به هم متصل کنید.

همکاری کارمندان

دیدگاه‌ها را به‌اشتراک بگذارید و توافق بر سر اهداف شرکت را جلب کنید.

کارکنان را در تعیین استراتژی‌ها و برنامه‌های شرکت دخالت دهید. به آنها بگویید شرکت به کجا می‌رود و آن‌ها چگونه می‌توانند به این سفر کمک کنند. مدیریت را برای شنیدن درخواست‌ها و پاسخ‌دهی موثرتر فعال نمایید.

همکاری کارکنان در شرکت پراکنده را افزایش دهید.

دسترسی و تأثیر متخصصان را با در معرض نمایش گذاشتن ایشان بین کارمندان افزایش دهید. برای افزایش بهره‌وری سایر تیم‌ها، بستری را برای اشتراک‌گذاری نکته‌ها، ایده‌ها و بهترین شیوه‌ها ارائه کنید. همکاری فوری و موثر را فعال کنید و کارکنان را با کارشناسان داخلی مناسب، صرفنظر از جایی که هستند مرتبط کنید.

پیدا کردن مواد و منابع درست را آسان و سریع کنید.

دسترسی مناسب به اسناد، قالب‌ها، راهنماها و منابع دیگری که کارکنان برای انجام کار خود نیاز دارند را، خواه آنها در جاده، خانه، و یا دفتر مرکزی شرکت باشند فراهم کنید.

خرابی بی‌حاصل را کاهش دهید و پروژه‌ها را در جریان نگه دارید.

به کارکنان دچار مشکل کمک کنید که سوال بپرسند، پاسخ بگیرند و به پیش بروند. مدت از کار افتادگی را با ارائه راه سریع به کارکنان برای پیدا کردن راه حل‌ها کاهش دهید. کارکنان را به کمک به یکدیگر در حل مشکلات رایج توسط خودشان و کاهش تماس با مراکز پشتیبانی تشویق کنید.

کارکنان را در برقراری ارتباط عمیق‌تر فعال نمایید.

50 درصد از نسل دهه شصتی می‌گویند که داشتن دوستی در محل کار موجب افزایش شادی و بهره‌وری آن‌ها می‌شود. شرایط نوعی ارتباط ماندگار را که موجب بهبود رضایت شغلی و تعمیق تعهد کارکنان به شرکت شود را فراهم کنید.

شبکه اجتماعی کارکنانتان را با استفاده از این ویژگی‌های کلیدی در ایوک بسازید.

همکاری کارکنان

همکاری کارکنان

یک انجمن غنی برای تعامل و همکاری از طریق ماژول‌های محتوای خاص مانند بحث و گفتگوها، ویکی، پاسخ‌ها، و ایده‌ها به کارمندان خود بدهید.

مدیریت جامعه

مدیریت جامعه

تمام ابزارهای مورد نیاز برای پرورش اینترانت کارکنان را فراهم کنید: کنترلهای مدیریتی پیشرفته، مکانیزم بازی‌، تجزیه و تحلیل، مدیریت وظایف و غیره.

مناسب موبایل

آماده برای موبایل

مجموعه کاملی از ویژگی‌های موبایل امکان داشتن سایت بهینه برای موبایل را برای شما فراهم می‌کند. نیروی کار شما می‌تواند با همکاران خود با هر دستگاه و از هر نقطه‌ای، در یک جامعه امن ارتباط برقرار کند.

مشخصات کارکنان

مشخصات کارکنان

کارکنان را در ساخت هویت خود در جامعه فعال کنید. مشخصات کاربران می‌تواند با عکس و اطلاعات تماس در کنار نمایش امتیاز کسب شده شخصی‌سازی شود.

حساب کاربری امن

مدیریت حساب کاربری امن

کاربران مجاز را مدیریت کنید و مجوزها و انواع دسترسی‌های ویژه تعریف کنید. حساب‌های کاربری را از طریق ثبت نام عمومی یا خصوصی، و یا حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی احراز هویت کنید. سایت را با اکتیو دایرکتوری مایکروسافت و یا سایر راهکارهای یکبار ورود (SSO) یکپارچه‌سازی کنید.

مدیریت دارایی های دیجیتال

مدیریت دارایی‌های دیجیتال

جامعه خود را به یک مرکز مدیریت دارایی دیجیتال قدرتمند و امن متصل کنید. دارایی‌های شرکت را برای دسترسی کارکنان مجاز در یک مخزن متمرکز به راحتی ذخیره، سازمان‌دهی و مدیریت. تمام فایل‌های PDF، فیلم‌های آموزشی، تصاویر، و دیگر دارایی‌های دیجیتال را به آسانی در دسترس قرار دهید.

Entrümpelungsfirma