برای نصب نرم افزار دی‌ان‌ان این بسته را دانلود نمایید.
دانلود دی‌ان‌ان آموزش نصب دی‌ان‌ان
می‌خواهید متفاوت باشید، محصول با کیفیت بخرید.
دموی تِم
Entrümpelungsfirma

بازاریابی و تجارت الکترونیک

سایت خود را به نیروخانه بازاریابی و فروشی که باید باشد تبدیل کنید.

وب سایت شما لنگر برنامه بازاریابی دیجیتال شماست. تعامل مشتری، پرداخت به ازای کلیک، رسانه جمعی، همسان‌سازی محتوا، همه و همه به وب سایت شما و تجربه بازدیدکننده از آن برمی‌گردد.

ایوک همه این موارد را یکجا در اختیار تیم بازاریابی و فروش وب شما می‌گذارد. بنابراین بازاریابان شما می‌توانند محتوا، دارایی‌های دیجیتال و جامعه‌های برنددار و از یک راهکار واحد اشاعه بخشند. محتوای وب را بر اساس چیزی که کار می‌کند یا چیزی یا آنچکه جوابگو نیست شناسایی، مدیریت، و منتشر کنید. مشتریان جدید را جذب و درگیر کنید و کسب و کار خود را تا ظرفیت کامل خود گسترش دهید.

بازاریابی تحت وب

بازاریابی و فروش بهتری را از وب سایت خود ایجاد کنید.

بازاریابی تحت وب

نرخ تبدیل، فروش و درآمد را شتاب ببخشید.

تأثیر نقد و بررسی و توصیه‌های مشتریان را به حداکثر برسانید و با انجام این کار بازدیدکنندگان را به مشتریان خود تبدیل کنید. دید واضح‌تری به ترجیحات و فعالیت‌های بازدیدکننده داشته باشید و با تشویق به خرید، فروش خود را افزایش دهید.

ارتباط و رتبه خود در موتورهای جستجو را بالا ببرید.

به راحتی بهترین شیوه‌های سئو را اجرا کنید و به سرعت خود را بالا بکشید. بحث‌وگفتگوها و انجمن‌ها سرشار از کلمات‌کلیدی که خوراک موتورهای جستجو است می‌باشند و سایت شما را در نتایج جستجو بالا می‌برند.

سایتی جذاب و سرشار از تجربه کاربری آنلاین ارائه دهید.

تجربه یک برند بی‌نقص را به بازدیدکنندگان خود ارائه هید؛ خواه آن‌ها در حال تعامل در جامعه باشند، خواه در جستجوی اطلاعات و یا در حال مرور محصولات شما. مخاطب را شکارکرده و آن‌ها را در سایت خود نگه دارید.

محتوای جامعه آنلاین را هدف‌گذاری مجدد کنید.

محتوای تولید شده توسط جامعه برنددار خود را یک معدن اطلاعات در نظر بگیرید و آن‌ها را برای امور بازاریابی نظیر مطالعات موردی، مطالب بلاگ، مقالات دانش‌نامه و بیشتر هدف‌گذاری مجدد کنید.

نتیجه بازاریابی خود را با این ویژگی‌های ایوک بهبود ببخشید.

واکنش گرا موبایل

وب سایت موبایل

از قابلیت‌های طراحی واکنش‌گرا جهت ارائه تجربه وب سایت بهینه شده برای موبایل به بازدیدکنندگان با هر دستگاهی که دارند استفاده کنید.

تحلیل وب

تحلیل محتوا در سطح صفحه

ایوک از یک تحلیل‌گر درونی قابل دسترس از هر صفحه برخوردار می‌باشد. دید جامعی به منابع ترافیک، بازدیدکنندگان، زمان صرف شده در صفحه و اطلاعاتی بیشتر داشته باشید.

بهینه سازی سئو

بهینه‌سازی سئو

از ابزارهای بهینه‌سازی پیشرفته نظیر آدرس‌های کاربرپسند، برچسب‌های متعارف و تغییر آدرس 301 بهره‌مند شوید.

سرعت عملکرد و کارایی سایت

ابزارهای سرعت عملکرد سایت

قابلیت‌های هوشمند کش ماژول و صفحه، برخورداری از حداکثر سرعت عملکرد سایت را تضمین کرده و مانع از ترک بازدیدکنندگان از سایت، رها کردن سبد خرید و البته رتبه پایین در موتورهای جستجو می‌شود.

یکپارچگی با شبکه های اجتماعی

یکپارچگی با شبکه‌های اجتماعی

کاری کنید که مشتریان به آسانی به تعامل و اشتراک گذاری محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی بپردازند و به طرز چشمگیری رسیدن به اهداف بازاریابی شما را گسترش دهند.

پلت فرم جامعه آنلاین

پلت‌فرم جامعه آنلاین یکپارچه

با افزودن یک جامعه مشتری برنددار به سایت خود، تعامل بازدیدکنندگان را افزایش دهید، رتبه جستجو را بهبود ببخشید و ترافیک را افزایش دهید و محتوایی تازه و مرتبط تولید کنید.

Entrümpelungsfirma