برای نصب نرم افزار دی‌ان‌ان این بسته را دانلود نمایید.
دانلود دی‌ان‌ان آموزش نصب دی‌ان‌ان
می‌خواهید متفاوت باشید، محصول با کیفیت بخرید.
دموی تِم
Entrümpelungsfirma

تعامل اعضای سایت

گروه‌های کاربری را با استفاده از جامعه آنلاین نیرو ببخشید و به تعامل درآورید.

آیا اعضای سایت شما احساس حضور در یک مکان ساکت و دور افتاده دارند یا یک کافی‌شاپ پر هیاهو؟ آیا رشد عضویت در سایت روند آرام و یکنواختی دارد؟ آیا طرح‌های مهم افزودن جذابیت به سایت با شکست روبرو شده‌اند؟

اگر شما یک سازمان غیرانتفاعی، انجمن‌های صنفی، یا سایر گروه‌هایی با علایق خاص را مدیریت می‌کنید، عضویت نیروی حیاتی حفظ سازمان شماست. این حقیقت را به یک جامعه آنلاین در وب سایت خود ترجمه کنید و بی‌درنگ تعامل اعضا را افزایش دهید. ایوک به شما در گسترش و انرژی بخشیدن به جامعه جهت دستیابی به این اهداف کمک می‌کند.

تعامل اعضا

به گروه حرفه‌ای یا جامعه خود، تمام مزایای استفاده از یک جامعه آنلاین را اعطا کنید.

تعامل اعضا

اعضا و هواداران جدید جذب کنید.

یک سایت فعال و پرجنب‌وجوش درست کنید که باعث تعریف دهن به دهن شده و توجه مخاطبان جدید را با استفاده از محتوای غنی از کلمات کلیدی در بحث‌وگفتگوهای جامعه و بلاگ‌ها جلب کنید.

ماندگاری و تمدید عضویت اعضا را افزایش دهید.

گفتگوی مبنی بر گروه که باعث افزایش تعامل، رضایت و تعهد در اعضا خواهد شد را برپا کنید. اعضای غیرفعال را به قهرمانان فعال تبدیل کنید.

به مشارکت در طرح‌ها و اهداف مهم سوخت تزریق کنید.

خواه گروه شما در حال جذب سرمایه، شکل‌دادن به سیاست، یا شروع یک جنبش باشند، علاقه و درگیری را در کارهای مهم خود افزایش دهید. اعضا را حول ماموریت گروه برای به‌اشتراک‌گذاشتن و رای‌دادن به ایده‌ها و در اختیار گذاشتن تخصص‌شان جمع کنید و با پاداش‌دادن به آن‌ها موجب فعالیت بیشترشان شوید.

خدمات اعضا را موثرتر کنید.

یک فروشگاه یک-مرحله‌ای برای اعضای سایت خود درست کنید تا از مزایای خدمات گروهی بهره‌مند شوند. کمک مالی، ثبت فرم، یا ثبت‌نام در یک رویداد با کمترین هزینه را آسان سازید.

ویژگی‌های ایوک که تعامل جامعه آنلاین و تعهد را پرورش می‌دهد.

همکاری جامعه

همکاری جامعه

یک انجمن غنی برای تعامل و همکاری از طریق ماژول‌های محتوای خاص مانند بحث و گفتگوها، ویکی، پاسخ‌ها، و ایده‌ها به کارمندان خود بدهید.

مدیریت جامعه

مدیریت جامعه

تمام ابزارهای مورد نیاز برای پرورش اینترانت کارکنان را فراهم کنید: کنترلهای مدیریتی پیشرفته، مکانیزم بازی‌، تجزیه و تحلیل، مدیریت وظایف و غیره.

مناسب موبایل

آماده برای موبایل

مجموعه کاملی از ویژگی‌های موبایل امکان داشتن سایت بهینه برای موبایل را برای شما فراهم می‌کند. نیروی کار شما می‌تواند با همکاران خود با هر دستگاه و از هر نقطه‌ای، در یک جامعه امن ارتباط برقرار کند.

یکپارچگی با شبکه‌های اجتماعی

یکپارچگی با شبکه‌های اجتماعی

به شبکه‌های اجتماعی مطرح وصل شوید تا اعضای سایت بتوانند با سایت تعامل داشته و محتوای شما را به اشتراک بگذارند؛ که این کار باعث گسترش چشمگیر حضور در جامعه شما خواهد شد.

مشخصات اعضا

مشخصات اعضا

اعضای سایت را در ساخت هویت خود در جامعه فعال کنید. مشخصات کاربران می‌تواند با عکس و اطلاعات تماس در کنار نمایش امتیاز کسب شده شخصی‌سازی شود.

بهینه سازی برای موتور جستجو

بهینه برای موتور جستجو

ابزارهای بهینه‌سازی موجود در صفحه و مدیریت آدرس پیشرفته به شما اطمینان می‌دهد که موتورهای جستجو شما را پیدا خواهند کرد. بر روی محتوای تولید شده توسط جامعه خود که همچون یک آهنربای طبیعی جذب‌کننده موتورهای جستجو هستند سرمایه‌گذاری کنید.

Entrümpelungsfirma